
Велосипед дитячий ARDIS FALCON 18" колеса на литих дисках і магнієвої рамі Фіолетовий
5 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2607
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед дитячий ARDIS FALCON MG 18" Фіолетовий
діаметр коліс 18"
легка рама магнієва
опорні колеса в комплекті
для зростання 105-120 см (4-6 років)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10.6 кг |
| Виробник | Ardis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вага | 65 кг |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Колір | Фіолетовий |
| Рік випуску | 2019 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Додаткові характеристики | |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Багажник | Ні |
| Крила | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Музична іграшка на кермі | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кількість зірок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Регулювання підіймання керма | Так |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 600 ₴