Дитячий велосипед FORMULA ALICIA 18"
Тип амортизації
Ригид
Тип
Дитячі
Підлога
Жіночий
Розмір рами
9.5"
Рама
високоміцна сталь "High tensile steel"
Рульова колонка
1" З обмеженням повороту керма 130° (захист від падіння з велосипеда)
Шатуни
Сталь 36Т
Ручки керма
Резина
Задні гальма
Ножний
Втулка задня
гальмівна
Покришки
Wanda 18x1,95 універсальний протектор
Сідло
Комфортне, з м'яким наповнювачем
Вага (кг)
11,9 кг
Призначення
Скрізь
Вага велосипедиста, кг
до 40
Країна виробник
Україна
Рік
2021
Діаметр коліс
18"
Матеріал рами
сталь
Кермо
Сталь 560мм, із захисною накладкою
Каретка
розбірна, тип "Американка"
Кількість швидкостей
1
Передні гальма
Обідний
Втулка передня
сталь 14G 28H
Обода
сталь
Гальма
задній ножний (гальмівна втулка)/ручний передній
Додатково
брудозахисні крила; дзвінок; бічні тренувальні колеса багажник для ляльок
Гарантія
10 років на раму, 18 міс. на обладнання. Діє мережа сервісних центрів
Підходить на зріст, см
105-120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11.9 кг |
| Виробник | Formula |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Колір | Блакитний |
| Рік випуску | 2021 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 10 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ножний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажний кошик | Спереду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 349 ₴
