Велосипед ARDIS Santana M 24 — якісний міський байк для підлітка від 8 років. Він має класичні характеристики — 6-швидкісна трансмісія від японської фірми Shimano, гальма типу V-brake, надійна рама та регульоване за висотою сідло. Для більшої зручності він обладнаний багажником, крилами, що захищають від води. Велосипед підійде тим підліткам, які не можуть спокійно сидіти на місці та прагнуть якомога більше часу приділяти спорту й активним захопленням.
Характеристики
Виделка ZOOM Bravo-327-24"; 25,5mm; ход 50mm
Задний переключатель: Sunrun RD-HG-26A
Заднє гальмо: ARTEK V-brake (Ободне гальмо)
Задня втулка: KT 14Gx36H, сталева чорна.
Задня зірка: SUNRUN 14-28 зуб.
Каретка: NECO B910P картридж
Манетки: Sunrun SL-KD-80
Ободи: Stars Circle J19, алюмінієвий, двостінний; 507X18mm 36H
Педалі: FPD (NW-311), пластикові платформи
Передній перемикач: Sunrun FD-QD35
Переднє гальмо: ARTEK V-brake (Ободне гальмо)
Передня втулка: KT 14Gx36H, сталева чорна.
Підсідельний штир: Сталевий, L = 250 mm; Ø25,4mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Рік випуску | 2020 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 15" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Кількість зірок | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
| Колір | Біло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 299 ₴








