
Багажник металевий під дискове гальмо для фетбайка
1 071 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2313
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багажник металевий під дискове гальмо для фетбайка
Особливості:
сумісний з колесами 24"-28"
бічні рамки запобігають потраплянню сумки в колеса велосипеда
розмір платформи: 19 ширина 40 см до вигину + 6 см після вигину.
максимальне навантаження до 25 кг
вага 1100 грам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 35 см |
| Затискач на пружинах | Ні |
| Кріплення багажника | На підсідельний штир |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал багажника | Алюміній |
| Сумісність з гальмами | З обідними, З дисковими |
| Стан | Новий |
| Тип багажника | Багажник |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴


