
Велосипед ARDIS NEW BETTY 26 CTB чорний з рожевим на планетарній втулціShimano Nexus
10 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2481-1
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед ARDIS NEW BETTY 26 CTB чорний з рожевим на планетарній втулці Shimano Nexus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Виробник | Ardis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Колір | Чорний |
| Рік випуску | 2020 |
| Перемикання швидкостей | заднє перемикання швидкостей |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Розмір рами | 17" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ножний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Багажний кошик | Спереду |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Втулки |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кількість зірок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання підіймання керма | Так |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
| Діаметр коліс | 26" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 390 ₴