Велосипед 24" DISCOVERY QUBE AM DD 2022 рама 11.5" Оформить заказ можно на сайте или позвонить нам. Легкий дитячий велосипед, з алюмінієвою рамою та трансмісією на 21 швидкість, підійде як хлопчикам, так і дівчаткам на зріст від 120 до 145 см. Модель призначена для їзди як містом, так і пересіченою місцевістю. Рама виготовлена з алюмінію, що значно полегшує вагу велосипеда. Ручки перемикання важільного типу, задній перемикач фірми L-Twoo - якісне та практичне обладнання, аналог бюджетного Shimano. Дискові гальма відмінно справлятимуться зі своїм завданням, а втулки на насипному підшипнику забезпечать гарний накат. Амортизаційна вилка зробить ваш велосипед практичнішим і дитина без проблем зможе долати всі нерівності, включаючи стрибки з бордюрів. У комплекті з велосипедом йдуть підніжка та катафоти. Для більш комфортних поїздок велосипед можна доукомплектувати фляготримачем, брудозахисними крилами, дзвінком та ліхтариками. Є моделі передніх ліхтарів із вбудованими електронними дзвінками, що дозволить бути вашій дитині помітнішою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 12 кг |
| Производитель | Discovery |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 21 |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальный вес | 45 кг |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Цвет | Красный |
| Год выпуска | 2022 |
| Переключение скоростей | Ручное, переднее переключение скоростей, заднее переключение скоростей |
| Состояние | Новое |
| Диаметр колеса/диска | 24" |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Размер рамы | 11" |
| Тип амортизации | Передний |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Конструкция вилки | Пружинно-эластомерная |
| Ход вилки | 50 мм |
| Надувные колеса | Да |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Рост велосипедиста | 120-145 |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 5 до 8 лет |
Информация для заказа
- Цена: 8 786 ₴
