Ключ ріжковий KL-9730 В (14/15 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип ключа | двосторонній |
| Розмір max | 15 мм |
| Розмір min | 14 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 0.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴
