Рама:
алюмінієва
Вилка:
SR SUNTOUR M3030 75MM DISK
Задній перемикач:
SHIMANO RD-TY300
Передній перемикач:
SHIMANO FD-TY500
Гальма:
ARES DISK 180MM
Вага:
15
Манетки:
SHIMANO ST-EF41 (3/7)
Система:
PROWHEEL TA-CN68170MM
Ланцюг:
KMC Z-51
Покришки:
CST MTB C1820
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Виробник | Ardis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Зелений |
| Рік випуску | 2020 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 19" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 27,5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 200 ₴
