Ardis Colt 27.5 — гірський однопідвісний велосипед, укомплектований навісним обладнанням Shimano з 21 швидкістю. На велосипеді встановлені колеса 27.5, що гарантують великий накат і маневровість. Ця модель обладнана обідньою гальмівною системою, зібрана на рамі зі сплаву алюмінію, що підійде для міської, паркової, лісової їзди.
Особливості велосипеда: алюмінієва рама обідні гальма витримує вантаж до 110 кг
Трансмісія Shimano 21 передача
Клас велосипеда Найнер MTB (Однопідвіс)
Рама Алюмінієва
Вилка Ards; хід 100mm, з регулюванням жорсткості та Lock Out
Кермова колонка NECO 1-1/8 ⁇ x 44 x 30 мм
Винос L = 90 mm; 28.6mm/31,8mm, алюмінієвий
Кермо L = 620 mm/31, 8mm; алюмінієвий
Задний переключатель SHIMANO Tourney
Передний переключатель SHIMANO Tourney
Манетки SHIMANO ST-EF51 (3/7)
Гальма V-brake
Гальмівні ручки SHIMANO ST-EF51
Система (шатуни) ARDIS 175 mm, 42/34/24 зуб., алюмінієві
Каретка NECO B910P
Ланцюг KMC Z-51 Narrow
Касета SHIMANO MF-TZ21-CP 14-28
К-сть швидкостей 21
Ободи ARDIS, алюмінієвий, двостінний; 584X19mm 36H
Спиці 27,5 ⁇
Передня втулка МТВ 14Gx36H, під дискове гальмо, алюмінієва, чорна. Задня втулка МТВ 14Gx36H, під дискове гальмо, алюмінієва, чорна.
Шини CST MTB 27,5 ⁇ x2,10
Седло ARDIS MTB comfort
Підсідел. штир L = 300 mm; Ø30,5mm, алюмінієва Вага (кг) 15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 14 кг |
| Виробник | Ardis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Сірий |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Розмір рами | 19" |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 185-195 |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр коліс | 27,5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 346 ₴

