Тачка сумка з коліщатками, сумка-кравчучка — це господарська сумка, яка чудово підійде для зберігання та перевезення речей під час походів по магазинах, поїздок на дачу та навіть подорожей на дальні відстані. Під час використання сумки практично не йде навантаження на м'язи спини, що дає змогу використовувати її навіть пресувальникам або людям із невеликою фізичною підготовкою. Зручні коліщатка сумки надають їй маневровість і дають змогу із легкістю рухатися асфальтовим покриттям, драбинами, пандусами, бордюрах тощо.
Тип: сумка з коліщатками;
Форма: прямокутна;
Матеріал: тканина, метал;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B-Soul |
| Висота | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Об'єм | 1 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 21 мм |
| Принт | Флора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


