
Колесо заднє під тріскачку Хачмас 28" алюмінієвий подвійний обід на промпідшипниках
758 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2082
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики:
Втулка з різьбленням під тріскачку
Підшипники - промислові 6200RS - 2 шт.
Спиці - 2 мм
Обід - ХХачмас 6061 AL 28"
Матеріал обода - алюмінієвий сплав
Профіль обода - подвійний
Внутрішня ширина обода - 16.5 мм
Зовнішня ширина обода - 22 мм
Наявність гальмівних доріжок - є
Вага - 1.200 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Двостінний |
| Колір | Чорний |
| Ширина обода | |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр обода | 28" |
| Матеріал обода | Алюмінієвий сплав |
| Подшипники | Промислові |
| Тип втулки | Під тріскачку |
| Товщина спиць | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 758 ₴


