Колесо заднє під тріскачку TRAVELLER 26" алюмінієвий подвійний обід
Характеристики:
Втулка — з різзю під тріскачку
Підшипники — насипні
Спиці — 2 мм
Обід — TRAVELLER 26" алюмінієвий подвійний
Наявність гальмівних доріжок — є
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Кількість спиць | 36 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Колесо |
| Тип профілю | Двостінний |
| Колір | Чорний |
| Ширина обода | |
| Ширина | 19 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр обода | 26" |
| Д | 26" |
| Товщина спиць | 2 мм |
| Тип втулки | Під тріскачку |
| Матеріал обода | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591 ₴


