Педалі Feimin FP-650
Матеріал платформи: пластик
Розмір платформи: 72 х 75 мм
Розмір різі: 9/16
Колір: чорний
Підшипники: насипні
З відбивачами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид педалі | Платформна |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | MTB |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Характеристики педалі | |
| Вісь | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Підшипник | Насипний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴
