
Ручки велоруля (гріпси) VELO VLG-207 AFT чорні
128 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1671
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Довжина: 125 мм
Діаметр керма: 22,2 мм
Ціна вказана за 1 пару.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Гріпси |
| Колір | Чорний |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22.2 мм |
| Довжина | 12.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кріплення | На кермо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴
