
Підшипник каретки "Американка" 9 куль 45 мм
30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1275
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник каретки "Американка" 9 куль 45 мм в сепараторі. Дані підшипники часто використовуються в кареточних вузлах BMX і дитячих велосипедів.
діаметр підшипника: 45 мм
діаметр кульки: 7.9 мм
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 9 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Сепаратор | Да |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Основні | |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴