Рога на кермо алюмінієві / вигнуті (червоні) HY-Y01-02
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Особливості | Для грип-шифт, Продаються парою |
| Розмір | L |
| Тип | Рогу |
| Колір | Малиновий |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення | На кермо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156 ₴
