Роги на кермо HX-Y01-20 чорного кольору з заглушками в комплекті !
Ергономічний дизайн
Натуральний хват для максимального контролю
Матеріал: алюміній
Довжина: 65мм
Колір: чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рогу |
| Розмір | L |
| Особливості | Для грип-шифт, Продаються парою |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 3 см |
| Діаметр | 3 см |
| Довжина: | 11 мм |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріплення | На кермо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴


