
Педалі пластикові з пухирцями HS-JD-52 МТВ Червоні
188 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0913
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Педалі пластикові з пухирцями HS-JD-52 МТВ Червоні
зі світловідбивачами
зручна платформа
протиковзні гумові вставки із шипами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Країна виробник | Китай |
| Вид педалі | Платформна |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | MTB |
| Особливості | Продаються парою, Знімні світловідбивачі, Широка платформа |
| Стан | Новий |
| Тип | Педалі |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Характеристики педалі | |
| Вісь | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Підшипник | Насипний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴