
Велосипед дитячий Ardis FALCON 18" колеса на литих дисках і магнієвої рамі Чорний
6 169 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2607-1
+380 (96) 007-07-20
Менедджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед Ardis FALCON 18 - міцна і приваблива дитяча модель, яка дасть змогу найменшим насолоджуватися їздою. Як і дорослі моделі, цей велосипед оснащений рамою з алюмінієвого сплаву, міцною і жорсткою вилкою, і колесами 18 дюймів. Вчасно загальмувати дасть змогу система дискових гальм. А яскравий дизайн у поєднанні з функціональними деталями зробить цей велосипед об'єктом гордості юного гонщика і постійним супутником під час прогулянок.
Характеристики
Бренд: Ardis
Клас велосипеда:
Дитячі велосипеди:
Кількість швидкостей: 1
Матеріал рами: Магнієва
Розмір коліс у дюймах: 18 (4-6 років, до 125 см.)
Заднє гальмо: GT Mechanical Disc Brake, Rotor Ø160 mm
Задня втулка: 2 промислових підшипника
Каретка: NECO американка
Комплектація: крила пластикові; колеса бічні; дзвінок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вага | 60 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Рік випуску | 2019 |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Додаткові характеристики | |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Багажник | Ні |
| Крила | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кріплення дискового гальма | Вилка |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кількість зірок | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Регулювання підіймання керма | Так |
| Дзеркало заднього огляду | Ні |
| Діаметр коліс | 18" |
| Багажний кошик | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 169 ₴